نصب نرم افزار
×
ثانیه
دقیقه
ساعت
روز
دسترسی سریع

 

 

 

 

 

 

دانلود پوستر

نشست سوم: کاربردهای علوم شناختی در آزمایشگاه مدیریت دانش

نشست تخصصی «کاربردهای علوم شناختی در آزمایشگاه مدیریت دانش»

Cognitive science applications in knowledge management laboratory

 به شرکت کنندگان در این نشست تخصصی، مدرک معتبر اعطا می گردد.

چهارشنبه 10 مهرماه ، ساعت 15:00

لینک نشست :

https://daneh.ir/demo2/mod/lmskaranskyroomtwo/view.php?id=19624

-----
آدرس آزمایشگاه مدیریت در شبکه های مجازی
@mlab_ihu

معرفی کنفرانس

 سومین کنفرانس بین المللی آزمایشگاه مدیریت و رویکردهای نوآورانه در مدیریت و اقتصاد توسط انجمن تعالی کسب و کار ایران و دانشگاه جامع امام حسین(ع) و مجوز برگزاری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره 10122309 در تاریخ 1 اسفندماه 1402 در تهران و با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات و ارائه دستاوردهای  محققان و پژوهشگران این حوزه، گسترش و توسعه فضای تعامل بین سطوح مختلف راهبردی و عملیاتی، فراهم کردن زمینه انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و کاربردی در این حوزه، ارائه موضوعات جدید و استاندارد نوین ، معرفی و بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش­ها، تجربه­ ها و تحولات  علمی دانشگاه­ ها و نیل به توسعه پایدار با همکاری اساتيد دانشگاه های معتبر سراسر کشور و فعالان، دانشجویان، پژوهشگران، اندیشمندان کلیه مراکز پژوهشی و دیگر سازمان های مدیریتی برگزار خواهد شد . ...

ادامه متن...

محورهای کنفرانس

خدمات کنفرانس

 

ارائه گواهی پذیرش ویژه داوطلبان آزمون دکتری

 به اطلاع میرساند دانشجویان دکتری، محققان و پژوهشگرانی که مقالات خود را جهت بررسی و داوری به این کنفرانس ارسال نمایند و در ادامه مقاله آنان پذیرفته شود و ثبت نام خود را تکمیل نمایند،می توانند از امکان دریافت گواهی پذیرش به زبان انگلیسی جهت ارائه به مصاحبه دکترا استفاده نمایند.

در صورت نیاز به دریافت گواهی موقت پذیرش مقاله،پس از ثبت نام نهایی، به صورت آنی از طریق پنل کاربری خود قابل دانلود می باشد.

 

                 

امکان داوری زودهنگام مقالات

پژوهشگرانی که تمایل دارند، داوری مقاله شان با اولویت زمانی بالاتری صورت گرفته و نتیجه داوری سریع‌تر به اطلاع شان برسد، از طریق ارسال یک ایمیل به دبیرخانه کنفرانس، نام و کد مقاله مورد نظر را برای داوری زودهنگام اعلام نمایند و یا از بخش پیام های پنل کاربری خود با عنوان " داوری زودهنگام" ارسال نمایید.

داوری زودهنگام ظرف مدت 2تا 3 روز کاری از طریق ایمیل و پنل کاربری اعلام می گردد.

امروز : یکشنبه، ۹ مهر ۱۴۰۲
مهلت ثبت نام کاربر
1402/11/05
مهلت ارسال مقالات
1402/11/10
مهلت پرداخت هزینه ها
1402/11/15
تاریخ برگزاری کنفرانس
1402/12/01
برگزار کنندگان

Anjoman

با همکاری

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 

 

سیویلیکا