امروز : پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
دسترسی سریع

6

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ های مهم همایش
آخرین مهلت ارسال اصل مقالات »
1400/08/10
آخرین اعلام نتایج داوری مقالات »
1400/08/15
اخرین مهلت ثبت نام »
1400/08/20
کنفرانس »
1400/08/26
پوستر همایش
Poster
دانلود پوستر
حامیان همایش
معرفی کنفرانس

 اولین کنفرانس بین المللی آزمایشگاه مدیریت و رویکردهای نوآورانه در مدیریت و اقتصاد توسط انجمن تعالی کسب و کار ایران و با همکاری دانشگاه جامع امام حسین(ع) و مجوز برگزاری از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به شماره 9011924 و همچنین نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) با کد مجوز 77499-00210، در تاریخ 26آبان ماه 1400در تهران و با هدف ايجاد زمينه مناسب براي تعامل، تبادل نظر و انتقال تجربيات و ارائه دستاوردهای  محققان و پژوهشگران این حوزه، گسترش و توسعه فضای تعامل بین سطوح مختلف راهبردی و عملیاتی، فراهم کردن زمینه انجام تحقیقات و پژوهش های علمی و کاربردی در این حوزه، ارائه موضوعات جدید و استاندارد نوین ، معرفی و بازتاب نتایج تحقیقات، پژوهش­ها، تجربه­ ها و تحولات  علمی دانشگاه­ ها و نیل به توسعه پایدار با همکاری اساتيد دانشگاه های معتبر سراسر کشور و فعالان، دانشجویان، پژوهشگران، اندیشمندان کلیه مراکز پژوهشی و دیگر سازمان های مدیریتی برگزار خواهد شد . ...

ادامه متن...

ارکان کنفرانس

ریاست کنفرانس

جناب آقای دکتر منوچهر منطقی
ریاست انجمن تعالی کسب و کار ایران و استاد دانشگاه صنعتی مالک اشتر

دبیر علمی کنفرانس

جناب آقای دکتر روح الله تولایی
دانشیار و معاون آموزش دانشگاه جامع امام حسین (ع)
محورهای کنفرانس

خدمات کنفرانس

 

ارائه گواهی پذیرش ویژه داوطلبان آزمون دکتری

 به اطلاع میرساند دانشجویان دکتری، محققان و پژوهشگرانی که مقالات خود را جهت بررسی و داوری به این کنفرانس ارسال نمایند و در ادامه مقاله آنان پذیرفته شود و ثبت نام خود را تکمیل نمایند،می توانند از امکان دریافت گواهی پذیرش به زبان انگلیسی جهت ارائه به مصاحبه دکترا استفاده نمایند.

در صورت نیاز به دریافت گواهی موقت پذیرش مقاله،پس از ثبت نام نهایی، به صورت آنی از طریق پنل کاربری خود قابل دانلود می باشد.

 

                 

امکان داوری زودهنگام مقالات

پژوهشگرانی که تمایل دارند، داوری مقاله شان با اولویت زمانی بالاتری صورت گرفته و نتیجه داوری سریع‌تر به اطلاع شان برسد، از طریق ارسال یک ایمیل به دبیرخانه کنفرانس، نام و کد مقاله مورد نظر را برای داوری زودهنگام اعلام نمایند و یا از بخش پیام های پنل کاربری خود با عنوان " داوری زودهنگام" ارسال نمایید.

داوری زودهنگام ظرف مدت 2تا 3 روز کاری از طریق ایمیل و پنل کاربری اعلام می گردد.

شمارش معکوس تا برگزاری همایش
ثانیه
دقیقه
ساعت
روز

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

برگزار کنندگان

Anjoman

با همکاری

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

 

 

سیویلیکا

حامیان علمی
آمار بازدید سایت
بازدید امروز :
166
بازدید دیروز :
240
بازدید کل :
143936